b_300_300_16777215_00_images_amirijadid.jpg
تکمیل پروژه های ناتمام و افزایش سرانه های فرهنگی،ورزشی و سلامت از اهم اولویت های شهرداری در سال آینده می باشد.
پنجمین نشست مشترک حکمت امیری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا با حسین عباسی فرماندار شهرستان با محوریت بررسی مسائل فرهنگی، ورزشی و امنیتی با حضور کاکاوند فرمانده نیروی انتظامی، طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و طاهری گندمانی رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست، حکمت امیری ضمن تقدیر از پیگیری مطالبات و حضور گرم فرماندار در جلسات شورای اسلامی شهر ، گفت: علیرغم وجود بحران اقتصادی در کشور و مشکلات مالی شهرداری ها ، فعالیت های عمرانی و خدماتی شهر پیشوا همچون آسفالت بلوار و خیابان های سطح شهر ، بوستان بانوان ، احیای تپه سلام و ساختمان اداری شهرداری در حال اجراست و علاوه بر پروژه های عمرانی، حقوق، مزایا و عیدی پرسنل شهرداری به طور کامل پرداخت شده و هیچ معوقه ای به پرسنل و کارکنان نداریم.

وی افزود : در اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی و شهری نگاهمان بخشی نبوده و با رعایت مسائل قانونی و عدالت محوری در کنار اعضای محترم شورا و شهروندان سیستمی عمل کرده ایم .

امیری اظهار داشت : فعالیت های فرهنگی، ورزشی را جزو فعالیت های اصلی خود می دانیم و در فراهم نمودن فضاهای شاد اجتماعی برای شهروندان فراتر از توان مجموعه کار کرده ایم.

شهردار پیشوا در ادامه ضمن تقدیر از همکاری و تعامل اعضای شورای اسلامی شهر، بیان کرد: تکمیل پروژه های ناتمام و افزایش سرانه های فرهنگی،ورزشی و سلامت از اهم اولویت های شهرداری در سال آینده می باشد.

حکمت امیری در پایان افزود: در بودجه سال آینده افزایش قابل توجهی در بحث اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی پیش بینی کرده ایم و امید است مجموعه های فرهنگی و ورزشی با تدوین و ارائه برنامه های خود در سال آینده با همکاری واحد های زیر مجموعه شهرداری بتوانیم برنامه های فرهنگی و ورزشی سطح شهر را برنامه محور اجرا نمائیم.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس