Get Adobe Flash player

بازدید فرماندار دماوند از نهادهای خدمات رسان به مسافران نوروزی در امامزاده هاشم


 فرماندار دماوند از نهادهای خدمات رسان به مسافران نوروزی آستان مبارک امامزاده هاشم(ع) در شمال شرق استان تهران به منظور بررسی نحوه ارایه خدمات به زایران و مسافران بازدید کرد.

سعید افشار نادری  به همراه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، شهردار و رییس جمعیت هلال احمر و دیگر مسؤولان شهرستان به بازدید از مراکز آتش نشانی، شهرداری دماوند ، پایگاه امداد و نجات هلال احمر و اورژانس آبعلی و آستان مبارک امامزاده هاشم(ع) پرداختند.

ˈسعید افشار نادریˈ در حاشیه بازدید  گفت: در جلسات متعدد با تعامل و همکاری سایر دستگاه های اجرایی و اداری بسترسازی شرایط و تمهیدات لازم به منظور تسهیل سفرهای نوروزی برنامه ریزی و اجرایی شد.

وی با بیان اینکه ۴۰ دستگاه در حوزه های امنیتی، خدمات شهری، بازار، راه ها، زیباسازی شهر در بوجود آوردن شرایط لازم دخیل بودند، افزود: برای بررسی عملکرد و نحوه خدمات رسانی دستگاه های ذیربط از قبیل راه و شهرسازی، پلیس راه، اورژانس، مراکز بهداشت و درمان، هلال احمر و… شهرهای ˈرودهنˈ، ˈدماوندˈ، ˈکیلانˈ،ˈآبعلیˈ و ˈآبسردˈ از این مراکز بازدید شد که تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم خواهد داشت.

فرماندار دماوند به خدمت رسانی بیش از دو هزار نفر از عوامل فرمانداری، شهرداری ها، هلال احمر، پلیس راه و… در قالب کمیته های ۱۹ گانه طرح ستاد تسهیلات نوروزی اشاره کرد و گفت: تلاش این خدمتگزاران تا به امروز برای انجام وظایف محوله ، جای تقدیر و تشکر دارد.

افشارنادری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان دماوند در ورودی دو محور مواصلاتی قرار گرفته، لذا دستگاه های متولی امور گردشگری و اسکان مسافران در مبادی ورودی دماوند و رودهن مستقر شدند تا اطلاعات اولیه و راهنمایی های لازم را به گردشگران و مسافران ارایه دهند.

این مقام عالی دولت در شهرستان درباره اسکان مسافران نوروزی گفت: با اهتمام و تدابیر اتخاذ شده تاکنون شاهد رشد ۴۵ درصدی گردشگران و زایران نسبت به سال ۹۱ در شهرستان بودیم.

وی افزود: دماوند روز ۱۳ فروردین به دلیل همجواری با کلان شهر تهران و خوش آب و هوایی منطقه مورد استقبال فراوان گردشگران و طبیعت دوستان قرار می گیرد؛ از این رو باید تمهیدات و شرایط لازم برای استقبال از میهمانان فراهم شود.

در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده ای آبعلی علاوه بر مشاهده میزان آمادگی نیروهای این پایگاه در هنگام بروز حادثه؛ ضرورت ایجاد پد فرود بالگرد (مکان مناسب برای فرود بالگرد) نجات برای موارد اورژانسی و ضروری مورد بررسی قرار گرفت.

تبلیغات دماوندوفیروزکوه

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس